Gry i zabawy

Wykonujemy kompletne gry planszowe, karciane i inne wykonane z papieru, kartonowe zabawki edukacyjne oraz książeczki dla dzieci kaszerowane "twarde".

Proste gry to zabawki, których nikomu nie trzeba przedstawiać! Teraz z Twoim indywidualnym zadrukiem. Zapakowane w kolorowe pudełko będą zarówno świetnym gadżetem promocyjnym i ciekawym prezentem.

Produjemy wysokiej jakości gry planszowe z planszami z tektury litej lub kartonu zapakowane w opakowania z mikrofali, kartonu lub tektury litej. Przy produkcji stosujemy najwyższej jakości materiały, wykonujemy pionki i żetony z tektury litej na plastikowych podkładkach. Wykonujemy pełną gamę uszlachetnień od lakierów UV po złocenia i srebrzenia metodą hot stampingu a także foliowanie folią błysk, mat, soft touch, strukturalną lub soczewkową 3d.

Wykonujemy wysokiej jakości bajki kaszerowane w oprawie twardej. Wysoka jakość druku, nasycenie barw a także nieprzeciętna forma sprawiają że jest to idelany materiał dla najmłodszych. 

 

Produkujemy wszelkiej maści kartonowe zabawy edukacyjne o dowolnej funkcjonalności i kształtach. Wyślij zapytanie a pomożemy dobrać odpowiednie materiały i technikę realizacji. W naszych realizacjach stosujemy szeroką gamę uszlachetnień takich jak lakiery UV, złocenie i srebrzenie metodą hot stampingu a także foliowanie folią błysk, mat, soft touch, strukturalną lub soczewkową 3d.